Search
Close this search box.

İnsan Kaynakları

NİMEKS’Lİ OLMAK

Neden Nimeks?

NİMEKS olarak tüm değer yaratanlarımızla ve dinamik, hayata dokunan, duyarlı değerlerimizle birlikte yeni dünyanın ihtiyacına yönelik gelişmelere odaklanarak çalışmayı hedefliyoruz.

İnsan Kaynakları olarak hedefimiz, insanı odağa alarak ihtiyaçları anlayıp öngörerek inisiyatif alan, çözüm üreten, bilgiye değer katan, verimli çalışan ekipleri kurmaktır.

Kurduğumuz ekiplerin kariyer yolculuklarında, başarılarını teşvik ederiz.

Amacımız, ekiplerimizin, yaşam kaynağının kendilerinde olduğunun bilinciyle, yüksek bir özgüvenle tek takım olarak çalışmasını sağlamaktır. Müşterilerimizin, çalışma arkadaşlarımızın, iş ortaklarımızın, gıda dünyasının yarattığı önemli fırsatlardan maksimum düzeyde fayda sağlaması için yapabileceğimizin en iyisini gerçekleştiririz.

NİMEKS “Mükemmel Bir İş Yeri” olma konusunda azimli ve kararlıdır.

İş yeri kültürü ve çalışan memnuniyeti ise kırmızı çizgimizdir.

Yaklaşımımızı kültürümüze en uygun şekilde ve en iyi uygulamaları inceleyerek oluşturarak; deneyim adımlarımızı insan odaklı tasarım prensipleriyle şekillendirmeyi arzu ediyoruz.

Çalışma arkadaşlarımızın iç görülerini toplarken, tüm aksiyonlarımızı bu iç görülerden yola çıkarak planlamak ve uygulamakta kararlıyız.

İnsan Kaynakları olarak yaptığımız ölçümlemelerle eksik olduğumuz alanlarda kendimizi yeniliyor; tüm Nimeks çalışanları için kusursuz bir çalışan deneyimi yaratmayı hedefliyoruz.

İNSAN KAYNAKLARI
VİZYONU

Şirketimizi vizyonuna ulaştıracak İnsan Kaynakları Yönetim Sistemleri geliştirmek ve İnsan Kaynakları uygulamaları ile fark ve değer yaratan bir kuruluş olmak.

İNSAN KAYNAKLARI
POLİTİKAMIZ

Doğru kişileri doğru işe yerleştirmek İnsan kaynağımızı verimli değerlendirmek, eğitim ve gelişimlerine katkı sağlamak, kuruma bağlılıklarını artırmak ve kariyer fırsatlarının önünü açarak rekabet ortamında fark yaratacak insan kaynakları uygulamaları ile nitelikli iş gücünün tercih ettiği bir kurum olmak.

İNSAN KAYNAKLARI
MİSYONU

Nimeks’in hedef ve stratejileri ile uyumlu sistemler kurarak insan kaynağı aracılığı ile sürdürülebilir rekabet avantajı yaratılmasında etkili olmak.

İŞ BAŞVURU FORMU

ÇALIŞAN EL KİTABI ve İŞ ETİĞİ KURALLARI

Çalışan el kitabı ve iş etiği kuralları dökümanını indirip okuyabilirsiniz.

ÇALIŞAN UYGULAMALARI

Seçme ve Yerleştirme

Nimeks’e katılacak kişilerin seçiminde, işin gerektirdiği niteliklere uygun, yetkinlik bazlı seçme ve yerleştirme sistemi uygularız.

Seçme ve yerleştirme sistemimiz, topluluğumuzun değerlerini benimseyip bu değerlere sahip çıkan, kendisini ve işini geliştirme potansiyeli yüksek, takım çalışmasına yatkın kişileri kazanmak üzerine kuruludur.

Performans Değerlendirme Sistemi

Yılda bir defa tüm çalışanlarımızı kapsayacak şekilde performans değerlendirmesi uygulanmaktadır

Ücret ve Yan haklar

Nimeks olarak piyasa araştırmalarına katılarak, rekabete dayalı ödeme gücümüzü belirleyip ücret politikamızı oluştururuz.

Eğitim ve Gelişim

Nimeks olarak eğitimlerimiz iç ve dış kaynaklardan karşılanmak üzere zorunlu ve isteğe bağlı eğitimler olarak düzenlenir.

Bu eğitimler;

1. Oryantasyon Eğitimleri
2. Mesleki Teknik Eğitimler
3. İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Eğitimleri
4. Kalite ve Gıda Güvenliği Eğitimleri
5. Kişisel Gelişim Eğitimleri

Sürekli öğrenme ve gelişim ilkesiyle yola çıkan Nimeks çağdaş yöntem ve teknolojiler ile bunu sürdürmek ve şirketin hedeflerine ulaşmasını sağlamayı amaçlamaktadır.