İNSAN KAYNAKLARI

Nimeks Organics ailesine katılmak için başvurabilirsiniz.

Özgeçmişinizi ve detaylarınızı insankaynaklari@nimeks.com adresine email yoluyla iletebilirsiniz.


NİMEKS olarak tüm değer yaratanlarımızla ve dinamik, hayata dokunan, duyarlı değerlerimizle birlikte yeni dünyanın ihtiyacına yönelik gelişmelere odaklanarak çalışmayı hedefliyoruz.


İnsan Kaynakları olarak hedefimiz, insanı odağa alarak ihtiyaçları anlayıp öngörerek inisiyatif alan, çözüm üreten, bilgiye değer katan, verimli çalışan ekipleri kurmaktır.

Kurduğumuz ekiplerin kariyer yolculuklarında, başarılarını teşvik ederiz.

Amacımız, ekiplerimizin, yaşam kaynağının kendilerinde olduğunun bilinciyle, yüksek bir özgüvenle tek takım olarak çalışmasını sağlamaktır. Müşterilerimizin, çalışma arkadaşlarımızın, iş ortaklarımızın, gıda dünyasının yarattığı önemli fırsatlardan maksimum düzeyde fayda sağlaması için yapabileceğimizin en iyisini gerçekleştiririz.

NİMEKS “Mükemmel Bir İş Yeri” olma konusunda azimli ve kararlıdır.

İş yeri kültürü ve çalışan memnuniyeti ise kırmızı çizgimizdir.

Yaklaşımımızı kültürümüze en uygun şekilde ve en iyi uygulamaları inceleyerek oluşturarak; deneyim adımlarımızı insan odaklı tasarım prensipleriyle şekillendirmeyi arzu ediyoruz.

Çalışma arkadaşlarımızın iç görülerini toplarken, tüm aksiyonlarımızı bu iç görülerden yola çıkarak planlamak ve uygulamakta kararlıyız.

İnsan Kaynakları olarak yaptığımız ölçümlemelerle eksik olduğumuz alanlarda kendimizi yeniliyor; tüm Nimeks çalışanları için kusursuz bir çalışan deneyimi yaratmayı hedefliyoruz.

ÇALIŞAN EL KİTABI ve İŞ ETİĞİ KURALLARI

ÇALIŞAN EL KİTABI ve İŞ ETİĞİ KURALLARI

Çalışan el kitabı ve iş etiği kuralları dökümanını indirip okuyabilirsiniz.